pilloni

Проф. Андреа Піллоні

MD, DDS, MS

Керівник секції пародонтології кафедри стоматології та щелепно-лицевої хірургії

Римський університет «Sapienza», Італія

Отримав ступінь доктора медицини MD і доктора з щелепно-лицевої хірігії DDS в Римському університеті Tor Vergata, ступінь Магістра природничих наук з біології порожнини рота MS і Сертифікат про післядипломну освіту з пародонтології в Каліфорнійському університеті (Лос-Анджелес, США). У Каліфорнійському університеті проводив дослідження у відділі дентальної анатомії та біології порожнини рота під керівництвом проф. G.W. Bernard.

На даний час є професором і керівником секції пародонтології кафедри стоматології та щелепно-лицевої хірургії в Римському університеті «Sapienza», керівником Школи стоматології і професором пародонтології в Школі зубних гігієністів того ж університету. Керівник Програми післядипломної освіти з пародонтології. Ад'юнкт-професор секції пародонтології в Університеті штату Огайо (Колумбус, США).

Член Міністерства охорони здоров'я Італії в Національному Комітеті італійських і неєвропейських стоматологів. Активний член Асоціації пародонтологів Італії та Міжнародний член Американської Академії пародонтології. Автор багатьох статей у рецензованих журналах та однієї книги по проблемі спрямованої тканинної регенерації (GTR).

Приватна медична практика з пародонтології.

Публікації проф. А. Піллоні за темою Симпозіуму (PDF):

Evaluation of the efficacy of an hyaluronic acid-based biogel on periodontal clinical parameters. A randomized-controlled clinical pilot study

Bacteriostatic Effects of Hyaluronic Acid

 


 

pek

Мохаммад Табіт Пек

MSc, MChD, MRD RCSEd, FDS RCEd

Спеціаліст-консультант відділу медицини порожнини рота і пародонтології

Університет Західної Капської провінції

Кейптаун, Південно-Африканська Республіка

У 2000 році отримав ступінь бакалавра з хірургічної стоматології BChD в Університеті Західної Капської провінції ПАР, у 2008 році – ступінь магістра з пародонтології MSc Dent в цьому ж університеті. У 2011 році закінчив докторантуру (MChD) по медицині порожнини рота та пародонтології в Університеті Західної Капської провінції ПАР. У 2010 році отримав Сертифікат післядипломної освіти MRD з регенеративної стоматології (пародонтології), а в 2016 році Сертифікат на право навчання з імплантології та щелепно-лицевої хірургії FDS RCS в Королівському Коледжі хірургів в Единбурзі (Великобританія).

З 2012 року до теперішнього часу викладає на кафедрах до- та післядипломної освіти, читає лекції і приймає іспити з пародонтології, імплантології, щелепно-лицевої хірургії і радіології в Університеті Західної Капської провінції ПАР.

Є членом Медичної професійної Ради Південної Африки, Асоційованим членом Стоматологічного Коледжу Південної Африки, членом Південно-Африканської Асоціації стоматологів, членом Американської Академії дентальної імплантації (AAID), членом Південно-Африканської Асоціації пародонтологів.

Приватна практика з пародонтології та імплантології в Міській лікарні № 1 Кейптауна. З червня 2015 року – координатор багатоцентрового дослідження по застосуванню препарату гіалуронової кислоти HA Gel (Hyadent BG) при лікуванні пародонтиту в Південній Африці.

Тема лекції: Сучасні методи аугментації твердих і м'яких тканин в імплантології.

В лекції будуть наведені теоретичні дані та представлені клінічні результати застосування різних методик аугментації твердих і м’яких тканин в імплантології, а саме досвід використання кісткових замінників, збагаченого тромбоцитами фібрину (PRF), піднебінних трансплантатів, гіалуронової кислоти.

 


 

chumakova

Проф. Юлія Чумакова

Доктор медичних наук

Одеса, Україна

У 1986 році закінчила з відзнакою стоматологічний факультет Одеського медичного інституту iм. М.I. Пирогова. Кандидат медичних наук з 1997 року, доктор медичних наук – з 2008 року зі спеціальності «стоматологія». Вчене звання професора зі спеціальності "стоматологія” присвоєно у 2014 році.

З 1997 р. до 2015 р. працювала завідувачем відділу захворювань пародонту Державної установи «Інститут стоматології НАМН України». Брала участь у виконанні 13 науково-дослідних робіт Національної Академії медичних наук України, в яких була співвиконавцем 7 НДР, відповідальним виконавцем – 3 НДР, науковим керівником – 3 НДР.

Автор понад 150 публікацій у наукових журналах, співавтор 5 книг, 6 Патентів України.

Генеральний секретар Асоціації лікарів-пародонтологів України. Член European Federation of Periodontology (EFP), Асоціативний директор Міжнародної організації POSEIDO (The Periodontology, Oral Surgery, Esthetic and Implant Dentistry Organisation, Швейцарія).

Приватна медична практика з пародонтології, ТОВ «Мед-лайн», клініка «Медіан», м. Одеса.

У 2014-2015 р.р. була керівником і виконавцем експериментально-клінічних досліджень з вивчення специфічної дії та пародонтопротекторних ефектів гелю, що містить 0,2% гіалуронову кислоту (Генгігель, Ricerfarma s.r.I., Італія).

За результатами досліджень опублікована 1 стаття, 2 тез доповідей, представлено 2 постерних доповіді на Міжнародних конгресах:

1. Чумакова Ю. Г. Влияние геля, содержащего 0,2 % гиалуроновую кислоту, на процесс ремоделирования костной ткани челюстей крыс при экспериментальном пародонтите / Ю. Г. Чумакова, Т. В. Николаенко // Вісник стоматології. – 2015. - № 3. – С. 29-33.

2. Nikolaenko T., Chumakova Y. Effects of an 0.2% hyaluronic acid gel on periodontal tissues in rats // J. Clin. Periodontol. – 2015. – Vol. 42, Suppl. S17 (Abstracts of EuroPerio8, London, UK, 3-6 June 2015). – P. 334.

 


 

Rami

Рамі Аль-Хатіб

PhD зі спеціальності «фармацевтичний маркетинг»

Генеральний директор в ELAF Medical Supplies Со.

Йорданія

У 1998 році отримав ступінь бакалавра зі спеціальності «біологія» (BSc Biology) в Йорданському університеті. У 2011 році закінчив докторантуру і захистив дисертацію зі спеціальності «фармацевтичний маркетинг» (PhD) в Коледжі Оксфордського Університету в Ірландії. У 2013 році отримав Сертифікат спеціаліста з артроскопії коліна на медичному факультеті Університету Рієки, Хорватія. З 2013 року до теперішнього часу навчається в магістратурі з клінічних випробувань в Лондонському університеті на факультеті епідеміології та здоров’я населення (Великобританія).

Засновник компанії (2006) та генеральний директор в ELAF Medical Supplies Со. (www.elaf-me.com).

Публікація д-ра Рамі Аль-Хатіб за темою Симпозіуму (PDF):

Effcacy and safety of cross-linked hyaluronic acid single injection on osteoarthritis of the knee